TESLİMAT VE İADE ŞARTLARI

EYS Portal web sitesinde yer alan satışa konu içerik, online olduğu için satın alındığı an sistem üzerinden aktif hale gelir ve kullanıma hazır olur. Eğitim sonunda müşterinin kazandığı sertifika, müşterinin sisteme kayıtlı adresine kargo yoluyla gönderilir. İlk sertifika gönderim ücreti STM Kampüs Ltd. Şti. tarafından karşılanır. Herhangi bir nedenle ikinci kez gönderilen kargoların ücreti müşteriye ait olup, alıcı ödemeli olarak gönderilir. Müşteri tarafından yapılan ödemenin faturası e-arşiv fatura olarak müşterinin kayıtlı mail adresine gönderilir.

Müşteri satın almış olduğu canlı ders hizmetini, online olarak teslim aldığı günden itibaren 7 gün içinde iade edebilir. İade işlemi gerçekleştirmek isteyen müşteri, STM Kampüs Ltd. Şti.’ne yazılı talepte bulunmak zorundadır. STM Kampüs Ltd. Şti. tarafından iadenin kabul edilmesiyle birlikte, müşterinin katıldığı ders saati (varsa) ve buna eklenecek %10 sistem kullanım ücreti ile komisyon bedeli hesaplanarak toplam hizmet ücretinden mahsup edilir; ücretin kalanı müşteriye iade edilir.
Müşteri satın almış olduğu asenkron ders (video, sunum, doküman) hizmetini, online olarak teslim aldığı günden itibaren 7 gün içinde iade edebilir. Müşteri bu 7 gün içinde hizmeti kullanmaya başlarsa cayma hakkını kullanamaz. Hizmetin kullanımından, müşteri tarafından içeriğin görüntülenmesi anlaşılır. İçeriği bir kez görüntülemiş müşteri, satış konusu hizmeti kullanmış sayılır ve bu nedenle artık hizmet iade edilemez duruma gelir ve müşteri cayma hakkını kullanamaz. Asenkron ders (video, sunum, doküman) içeriğinin görüntülenip görüntülenmediği, yani satışa konu hizmetin kullanımının gerçekleşip gerçekleşmediği, STM Kampüs Ltd. Şti. tarafından tespit edilmektedir. Müşteri, hizmetin kullanımına dair tespitlerin STM Kampüs Ltd. Şti. tarafından seçilen yöntemlerle yapılacağını/yaptırılacağını peşinen kabul eder.