Nasıl Sertifika Alırım?

Aşağıdaki 3 adımı izleyerek eğlenerek öğrenebilir ve hayatınızı
değiştirecek sertifikalara sahip olabilirsiniz.

Kolayca Al

Seçtiğin eğitimi kredi kartı yada banka havalesi ile hemen satın alabilirsin.

Dilediğin Zaman İzle

Eğitimin gün ve saati sana bağlı, dilediğin zaman bilgisayarından yada akıllı telefonundan etkileşimli eğitimleri izleyebilirsin.

Sertifikan Adresine Gelsin

Sertifikan adresine gelsin, Sertifikanı CV ne altın harflerle yazdır. Kendini geliştir, geleceğini değiştir.

Avantajları

  • Tüm müfredat, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır.
  • Sınıf içi eğitim yerine, etkileşimli videoları izleyerek aynı eğitim içeriğini daha uygun fiyata, daha kısa sürede alabilirsiniz.
  • Sertifikanız adresinize kargolanır. Sertifikalar ıslak imzalıdır.

Sık Sorulan Sorular

Kredi kartı ile satın aldığınız eğitimler ödeme işleminiz yapılır yapılmaz kullanıma açılacaktır. Havale ile satın aldığınız eğitimler ise ilgili havalenin gerçekleşmesinin ardından kullanımınıza açılacaktır.

Eğitimler, online eğitim videolarından oluşmaktadır. Eğitimlerinizi dilediğiniz yerden ve dilediğiniz zamanda izleyebilirsiniz.

Satın aldığınız her bir sertifikalı eğitim, kullanıcı hesabınıza 6 ay süreyle tanımlanır. 6 ay içinde dilerseniz birden çok kez izleyebilir ve tekrar edebilirsiniz. 6 aylık sürenin sonunda, eğitim hesabınızdan kaldırılacaktır.

Online eğitim videoları; bilgisayar, tablet ve cep telefonu gibi akıllı cihazlara uyumlu olarak tasarlanmıştır. İnternet erişiminiz olan her noktadan eğitimlerinizi takip edebilirsiniz.

Online eğitim videolarınıza dilediğiniz zaman devam edebilirsiniz. Üstelik, cihaz sınırlaması olmaksızın, kaldığınız yerden devam etme özelliğine sahiptir. Dilerseniz kaldığınız yerden devam edebilir, dilerseniz istediğiniz bölümleri tekrar edebilir veya baştan başlayabilirsiniz.

Eğitimi tamamlayarak almaya hak kazandığınız sertifikanız basılı olarak, belirttiğiniz adresinize kargo ile gönderilmektedir. Bunun için ilave ücret ödemezsiniz.

Sertifikanızı alabilmek için online eğitim videonuzun sonunda yer alan soruları cevaplamanız yeterlidir. Ayrıca bir sınava girmeniz gerekmez.

Sertifikalar; konu ile ilgili bilgi sahibi olduğunuzu gösteren belgelerdir. Cv’nize ekleyeceğiniz bu belgeler sayesinde, iş başvuruları esnasında ve kariyerinizde kendinizi gösterme fırsatı yakalarsınız.