Nasıl Sertifika Alırım?

Aşağıdaki 3 adımı izleyerek eğlenerek öğrenebilir ve hayatınızı
değiştirecek sertifikalara sahip olabilirsiniz.

Kolayca Al

Seçtiğin eğitimi kredi kartı yada banka havalesi ile hemen satın alabilirsin.

Dilediğin Zaman İzle

Eğitimin gün ve saati sana bağlı, dilediğin zaman bilgisayarından yada akıllı telefonundan etkileşimli eğitimleri izleyebilirsin.

Sertifikanı pdf formatında hemen indir

Sertifikanı CV ne altın harflerle yazdır. Kendini geliştir, geleceğini değiştir.

Avantajları

  • Tüm müfredat, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır.
  • Sınıf içi eğitim yerine, etkileşimli videoları izleyerek aynı eğitim içeriğini daha uygun fiyata, daha kısa sürede alabilirsiniz.
  • Sertifikanızı pdf formatında hemen indirebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Kredi kartı ile satın aldığınız eğitimler ödeme işleminiz yapılır yapılmaz kullanıma açılacaktır. Havale ile satın aldığınız eğitimler ise ilgili havalenin gerçekleşmesinin ardından kullanımınıza açılacaktır.

Eğitimler, online eğitim videolarından oluşmaktadır. Eğitimlerinizi dilediğiniz yerden ve dilediğiniz zamanda izleyebilirsiniz.

Satın aldığınız her bir sertifikalı eğitim, kullanıcı hesabınıza 1 yıl süreyle tanımlanır. 1 yıl içinde dilerseniz birden çok kez izleyebilir ve tekrar edebilirsiniz. 1 yıllık sürenin sonunda, eğitim hesabınızdan kaldırılacaktır.

Online eğitim videoları; bilgisayar, tablet ve cep telefonu gibi akıllı cihazlara uyumlu olarak tasarlanmıştır. İnternet erişiminiz olan her noktadan eğitimlerinizi takip edebilirsiniz.

Online eğitim videolarınıza dilediğiniz zaman devam edebilirsiniz. Üstelik, cihaz sınırlaması olmaksızın, kaldığınız yerden devam etme özelliğine sahiptir. Dilerseniz kaldığınız yerden devam edebilir, dilerseniz istediğiniz bölümleri tekrar edebilir veya baştan başlayabilirsiniz.

Eğitimi tamamlayarak almaya hak kazandığınız sertifikanızı pdf formatında indirebilirsiniz.

Sertifikanızı alabilmek için online eğitim sonunda yer alan son testten başarı puanını almanız gereklidir.Sınavı başarı puanını alana kadar yapabilirsiniz herhangi bir sınırlama yoktur.Sınavı başarıyla tamamladığınızda Sertifikanızı görüntüleyip hemen indirebilirsiniz

Sertifikalar; konu ile ilgili bilgi sahibi olduğunuzu gösteren belgelerdir. Cv’nize ekleyeceğiniz bu belgeler sayesinde, iş başvuruları esnasında ve kariyerinizde kendinizi gösterme fırsatı yakalarsınız.