Biz Kimiz?

EYS Portal, Türkiye’nin ilk online İş Sağlığı Ve Güvenliği eğitim Portalı olup, 6331 Sayılı İSG Kanunu’na uygun olarak düzenlenen ve sertifikalandıran platformdur.

Biz Kimiz

İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda kariyer yapmış profesyonel ekibimizle iş yaşantısında ihtiyaç duyulan her türlü bilgi ve deneyime yönelik eğitimlerimize ulaşmanız artık çok kolay!

Eğitimlerimizin sonunda vereceğimiz sertifikaları iş hayatınızda her sektörde kolaylıkla kullanabileceksiniz. Bunun yanı sıra, İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili tüm gelişmeleri ulusal ve uluslararası düzeyde takip ediyor ve eğitim içeriğimizi düzenli aralıklarla güncelliyoruz.

İş Hayatınızda İhtiyaç Duyacağınız Bilgiler Nelerdir?

Bütün iş kollarındaki tehlike sınıflarına uygun İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimlerimizi dinamik kadromuzla birlikte hizmetinize sunuyoruz.

Biz Kimiz

6331 Sayılı İSG Kanunu’nda işyerlerinde iş sağlığı ve güvenliğinin sağlanması ve mevcut sağlık şartlarının iyileştirilmesi için işveren ve çalışanların görev, yetki, sorumluluk, hak ve yükümlülükleri belirtilmektedir. Buna paralel olarak çalışma hayatında her ihtiyacınıza aradığınız soruların cevapları eğitimlerimiz de bulacağınızın garantisini veriyoruz.

İşyerlerinde sistemli ve bilimsel bir alt yapı kurmak ve yönetmek; iş kazalarının önüne geçmek için atacağınız büyük bir adım olacaktır. Bizim eğitimlerimiz sizler için kılavuz niteliğinde olup, sertifikalarımız sayesinde de kendinizi güvende hissedeceksiniz. Bu vesile ile kanuni gereklilik olan eğitim alma/verme yükümlülüğünüzü yerine getirmiş olacaksınız.

Kuruluş Nedenimiz

Eğitimlerimizde, çalışma hayatınızda güvenliğinizi sağlayacak temel ve pratik bilgileri kolay, sade, anlaşılır ve kalıcı biçimde öğrenmekle kalmayıp bu sayede sizlerin güvenli bir iş ortamında çalışmanızı sağlamak en öncelikli yaklaşımımızdır.

Biz Kimiz

Yaşadığımız çağda bilgi edinmemiz çok kolay olsa da doğru bilgiye ulaşmamız konusu tartışmaya açık. Çünkü bilgi kirliliğine yol açan bir sürü içerik mevcut. Bu yüzden sizlere doğru bilgiyi en kısa sürede ulaşma imkânı sağlıyoruz. İstiyoruz ki herkesin iş hayatı devam ederken iş güvenliği eğitimlerinizde hız kesmeden sizlere ulaşsın.

Yöntemimiz

Kalite standartlarımızı uluslararası online öğrenme seviyesinde tuttuk. Sizlerde eğitimlerimizden yararlanarak pratik ve kalıcı öğrenme ile bilgilerinizi çalışma hayatınızda tecrübe ederek yaşam boyu öğrenme alışkanlığı edineceksiniz.

Biz Kimiz

Çalışma hayatınızda başarı basamaklarını hızla tırmanmak için bu eğitimleri; düzenli programlar halinde sizlere sunarak, zamandan tasarruf ederek ve güvenilir bir şekilde ulaşabilmeniz için en güncel bilgileri sizlerle paylaştık. Online eğitim sonunda alacağınız sertifikalar ile iş yaşam kalitenizi arttıracak ve kariyerinize hızla ivme kazandıracaksınız.