GİZLİLİK VE GÜVENLİK

Bu metin bilgi güvenliği ile ilgili size bilgilendirmek için hazırlanmıştır. İstisnasız tüm üyelerimize ait kişisel bilgilerin gizlilik ve güvenliği bizim için önem taşıyor.

Site sayfalarını kişisel herhangi bir bilgi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, ürün ve kampanyalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Portalımızı ziyaretinizde kişisel bilgileriniz, sadece sizin bilginiz dahilinde sizden temin edilebilmektedir. Sizin bilginiz ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz EYS Portal tarafından korunmaktadır. EYS Portal üye bilgilerini kampanyalar hakkında bilgi vermek, ürün ve hizmet iyileştirmelerinde kullanmak üzere saklar. Ayrıca gerektiğinde anonim kullanıcı profilleri pazar araştırması için kullanılmaktadır. Bu nedenle, söz konusu kişisel bilgiler sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da hukuksal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece tarafımızdan diğer kişilere verilmeyecektir. Eğitim satın almak için girdiğiniz kredi kartı bilgileri EYS Portal tarafından saklanmamaktadır. Ödeme kuruluşu altyapısı ile direk anlaşmalı bankalara aktarılmaktadır.

Bilgi güvenliğinizi sağlamak amacı ile sizlerin de şifrelerinizi kimse ile paylaşmamanızın gerekliliğini vurgulamak isteriz. EYS Portal hiçbir suretle telefonda ya da mail yolu ile kredi kartı bilgisi paylaşmanızı istememektedir.

Portalımızda EYS Portal tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtmek isteriz.

EYS Portal, bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkına sahiptir.

Bilgilerin korunması ve güvenliği hakkında EYS Portal’a sormak istediğiniz soru olursa her zaman destek@eysportal.com e-posta adresi üzerinden bize ulaşabilirsiniz.